На Avito знайшли зниклі ковані ворота з дачі Олександра II

vorota

Співробітники петербурзького комітету з державного контролю, використання й охорони пам’яток історії та культури знайшли на Avito оголошення про продаж старовинних воріт, які кілька десятиліть вважалися зниклими. Раніше вони були встановлені на в’їзді на дачу імператора Олександра II в Петергофі. Про це в повідомляє портал postup.brama.com.

Read More На Avito знайшли зниклі ковані ворота з дачі Олександра II
Август 25, 2018

Британка, яка знайомилася в Tinder, приходила на перші побачення у весільній сукні

Британська гумористка Лора Баббл (Laura Bubble) зняла відеорозіграш на підтримку товариства онкохворих. Жертвами дівчини стали кілька молодих людей, яким вона заздалегідь призначила зустріч через додаток для знайомств Tinder.

Read More Британка, яка знайомилася в Tinder, приходила на перші побачення у весільній сукні
Ноябрь 12, 2016

Месенджер Snapchat відкинув пропозицію Facebook про купівлю за $3 млрд

Сервіс для обміну повідомленнями Snapchat, який набирає популярності, відкинув пропозицію соцмережі Facebook про його купівлю як мінімум за 3 мільярди доларів, пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.

Read More Месенджер Snapchat відкинув пропозицію Facebook про купівлю за $3 млрд
Ноябрь 14, 2013

Dropbox дозволить бізнес-клієнтам розділити особисті і робочі файли

Сервіс для зберігання і синхронізації даних у «хмарі» Dropbox поступово забезпечить корпоративним клієнтам продукту Dropbox for Business доступ до робочих і особистих файлів в рамках однієї програми, але в окремих захищених вкладках, йдеться у повідомленні Dropbox.

Read More Dropbox дозволить бізнес-клієнтам розділити особисті і робочі файли
Ноябрь 14, 2013

Twitter дозволить користувачам складати з твітів збірники

Сервіс мікроблогів Twitter дозволить користувачам складати збірки твітів, присвячених певній темі. Повідомлення про це 12 листопада з’явилося в офіційному блозі соцмережі. Нова функція найближчим часом стане доступна через безкоштовний клієнт Tweetdeck.

Read More Twitter дозволить користувачам складати з твітів збірники
Ноябрь 14, 2013

Quora поділиться з авторами статистикою популярності постів

Сайт питань і відповідей Quora оголосив про запуск сторінки з аналітикою популярності публікуються користувачами постів. Повідомлення про це 13 листопада з’явилося в офіційному блозі ресурсу.

Read More Quora поділиться з авторами статистикою популярності постів
Ноябрь 14, 2013