Quora поділиться з авторами статистикою популярності постів

QuoraСайт питань і відповідей Quora оголосив про запуск сторінки з аналітикою популярності публікуються користувачами постів. Повідомлення про це 13 листопада з’явилося в офіційному блозі ресурсу.

За словами представників Quora, статистика буде включати в себе дані про загальну кількість переглядів того чи іншого поста і кількість «лайків», зібраних записом (аналог «лайка» в Quora називає «upvote»). Також автори зможуть побачити скільки разів їх записом ділилися в соціальних мережах, пише Лєнта.ру.

Як повідомляється, уся аналітика буде надаватися в тому числі і в графічному вигляді. Графік даних можна буде налаштовувати за часом, переглядаючи статистику за три місяці, за місяць або за останні сім днів.

Сайт Quora був запущений у 2010 році. Ресурс заснований колишніми працівниками соціальної мережі Facebook Адамом д’аАнджело (Adam d’Angelo) і Чарлі Чівером (Charlie Cheever). Зареєстровані на сайті користувачі можуть публікувати запитання, присвячені тій чи іншій темі, а також брати участь в онлайн-дискусіях, відповідаючи на питання, які були розміщені іншими користувачами. У січні 2013 року на сайті також з’явилися сторінки персональних блогів.

Ноябрь 14, 2013

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *