Twitter дозволить користувачам складати з твітів збірники

TwitterСервіс мікроблогів Twitter дозволить користувачам складати збірки твітів, присвячених певній темі. Повідомлення про це 12 листопада з’явилося в офіційному блозі соцмережі. Нова функція найближчим часом стане доступна через безкоштовний клієнт Tweetdeck.

Користувачі Tweetdeck зможуть додавати в добірку будь-які твіти, які будуть автоматично розташовуватись у хронологічному порядку. Кожна така добірка буде мати своє унікальне ім’я, адресу і буде публічною (підписатися на оновлення зможуть всі зареєстровані користувачі Twitter). При цьому, над однією підбіркою зможуть працювати відразу кілька людей, а ділитися їй можна буде не тільки через соцмережу, але і шляхом вбудовування її на зовнішні сайти.

У Twitter вже існує схожа функція, що дозволяє формувати збірки твітів в залежності від їх авторства — користувачі соцмережі можуть об’єднувати в єдину стрічку твіти з інших обраних ними акаунтів. Однак у таких списках відображаються всі твіти і можливості знайти повідомлення, присвячене якійсь певній темі, немає.

Як використовувати Твітер — відеоінструкція

Соціальна мережа Twitter була створена у 2006 році. У 2013 році щомісячна аудиторія активних користувачів соцмережі перевищила 218 мільйонів чоловік. Сайт twitter.com входить в десятку найбільш відвідуваних ресурсів інтернету.

Ноябрь 14, 2013

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *