Dropbox дозволить бізнес-клієнтам розділити особисті і робочі файли

DropboxСервіс для зберігання і синхронізації даних у «хмарі» Dropbox поступово забезпечить корпоративним клієнтам продукту Dropbox for Business доступ до робочих і особистих файлів в рамках однієї програми, але в окремих захищених вкладках, йдеться у повідомленні Dropbox.

Dropbox є одним з найбільш популярних «хмарних» сервісів на ринку — ним користуються понад 200 мільйонів осыб. Сервісом можна користуватися через веб-інтерфейс, програми для ПК і Mac, а також мобільні клієнти. Сервіс розвиває програми як для індивідуальних користувачів, так і для корпоративних клієнтів, інформує digit.ru.

«Часто люди працюють з дому, але вони також хочуть мати доступ до особистих файлів в офісі. Маючи тільки один Dropbox, користувачам доводилося завантажувати свої особисті файли в Dropbox for Business. Ми повинні були придумати спосіб, щоб допомогти людям зберігати свої дані окремо, проте як і раніше мати доступ до них у будь-якому місці», — пояснюють розробники.

Читайте також довідку про Дропбокс у Вікіпедії.

У новому рішенні особистий Dropbox-аккаунт можна інтегрувати з Dropbox for Business і отримувати доступ до даних з будь-якого пристрою. Файли будуть доступні в рамках одного інтерфейсу, проте доступ до них буде реалізований через різні вкладки, захищені своїми паролями і налаштуваннями. «Це буде схоже на ключ від будинку і офісу в одній зв’язці, яка буде з вами весь час», — відзначають у Dropbox.

За даними сервісу, Dropbox використовують в роботі близько 4 мільйонів бізнес-організацій та 97% компаній зі списку Fortune 500. Серед інших нових функцій продукту Dropbox for Business — дозвіл адміністраторам відстежувати потік файлів, можливість віддалено стерти папку з пристрою в разі звільнення працівника або втрати гаджета, передача облікового запису від користувача до користувача.

Як використовувати Дропбокс — відеоінструкція з Ютуб

Вартість продукту Dropbox for Business становить 795 доларів на рік для перших п’яти користувачів і 125 доларів на рік для кожного наступного користувача.

Ноябрь 14, 2013

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *