Месенджер Snapchat відкинув пропозицію Facebook про купівлю за $3 млрд

SnapchatСервіс для обміну повідомленнями Snapchat, який набирає популярності, відкинув пропозицію соцмережі Facebook про його купівлю як мінімум за 3 мільярди доларів, пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.

Facebook визнала в жовтні, що кількість тінейджерів, які користуються соцмережею кожен день, знизилася. Раніше в ЗМІ з’являлася інформація, що молоді користувачі почали проводити менше часу на Facebook, бо віддають перевагу Twitter і сервісу обміну повідомленнями формату Snapchat.

Якби Snapchat прийняв пропозицію Facebook, то це стало б найбільшою купівлею соцмережі — попередню рекордну суму приблизно в мільярд доларів Facebook заплатила за Instagram. Однак на Snapchat, за даними WSJ, претендують й інші потенційні інвестори — зокрема, китайський інтернет-гігант Tencent пропонував очолити раунд інвестицій, який би оцінив запущений два роки тому стартап у 4 мільярди доларів.

У той же час, за даними джерел видання, 23-річний гендиректор Snapchat Еван Шпігель не планує продаж або залучення інвестицій як мінімум до наступного року. Він сподівається, що кількість користувачів і обсяг переданих повідомлень достатньо зростуть, щоб сервіс міг претендувати і на більш високу оцінку капіталізації.

Представники Snapchat відмовилися від коментарів.

Snapchat дозволяє обмінюватися повідомленнями, фотографіями, малюнками і відеороликами з мобільних пристроїв на платформах iOS і Android. Специфіка сервісу в тому, що відправник може встановити час від однієї до десяти секунд, протягом якого одержувач може переглянути повідомлення, після чого воно зникне з пристрою та буде видалено з серверів Snapchat.

Про сервіс у Вікіпедії.

У червні сервіс залучив 60 мільйонів доларів від інвесторів на чолі з Institutional Venture Partners, що дозволило оцінити його в 800 мільйонів доларів. За даними Snapchat, його користувачі щодня обмінюються 350 мільйонами повідомлень.

Відеоінструктор з користування сервісом Snapchat

Ноябрь 14, 2013

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *