У Twitter почали розміщувати класичні гри

twit260e9a1Користувачі соціальної мережі Twitter виявили, що в публікуємо в сервісі повідомлення можна вбудовувати класичні ретрохіти з великої колекції онлайн-бібліотеки Internet Archive, передає газета The Guardian.

Для розміщення в Twitter доступні більше 2400 ігор, розроблених для операційної системи MS-DOS, в тому числі «Принц Персії» і Сastle Wolfenstein. Як з’ясували користувачі, для публікації досить поставити в мікроблозі посилання на гру з онлайн-бібліотеки. У повідомленні посилання відобразиться як повністю працює інтерактивна програма.

Раніше Internet Archive виклав у відкритий доступ цю частину своєї колекції, здійснивши портування ігор, щоб їх можна було запустити прямо в інтернет-браузері. Деякі з найменувань, спочатку доступних в сервісі, пізніше були прибрані на вимогу правовласників. Так, зі списку зник випущений в 1996 році шутер Duke Nukem 3D, оскільки їм як і раніше офіційно торгують.

Internet Archive — некомерційний проект, офіційно отримав статус бібліотеки від штату Каліфорнія в 2007 році. Щорічний бюджет проекту становить 10 мільйонів доларів. Штаб-квартира Internet Archive розташовується в Сан-Франциско, в колекцію бібліотеки входять як інтерактивні додатки, так і оцифрована музика, фільми, а також понад 3 тисяч книг.

Ноябрь 12, 2016

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *