Трансляція #Основний випускний набрала мільйон переглядів у «ВКонтакте»

vka853325

Онлайн-трансляція шоу-концерту #Основний випускний набрала більше мільйона переглядів у «ВКонтакте». Прямий ефір проходить в офіційному співтоваристві соціальної мережі для всіх випускників середніх шкіл 2017 року.

У шоу-концерті беруть участь багато відомих російських музикантів. Серед них Сергій Лазарєв, Єгор Крід і Дмитро Маліков. В рамках прямого ефіру також відбудеться включення з актового залу переможців конкурсу «Випускний 2017» — гімназії імені Подільських курсантів, де буде виступати інді-поп група IOWA.

До привітань випускників також приєднаються і популярні блогери, зокрема, провідний YouTube-каналу «ДружкоSHOW» Сергій Дружко. Зірки мережі і артисти розкажуть про свої випускних і знімуть для шоу-концерту ексклюзивні ролики.

Проект «Випускний 2017» стартував у травні. Всім школяра, що вказали в профілі, що в цьому році вони стануть випускниками, розіслали пропозиція вступити в чат з однокласниками та учнями паралельних класів. Їм доступні спеціальні стікери і інший ексклюзивний контент.

Всього в акції # Випускной2к17 взяло участь понад півмільйона людей — 80 відсотків випускників шкіл 2017 року. Всього на конкурс було надіслано більше 1,5 тисячі відеороликів.

На момент написання замітки пряма трансляція зібрала понад 1,3 мільйона переглядів.

Июнь 24, 2017

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *