Розумні боти Facebook придумали свою мову на випадок важливих переговорів

facee1801

Дослідники лабораторії штучного інтелекту Facebook (FAIR) виявили, що розумні чат-боти соцмережі придумали свою власну мову. Про це повідомляє The Next Web.

Ботів підключили до алгоритмів машинного навчання і дозволили їм листуватися між собою, щоб вони відточували навички спілкування. Але через деякий час ті почали видозмінювати слова і фрази, а потім і зовсім придумали власну мову, спростивши ряд виразів і граматичних конструкцій.

Використовуючи машинне навчання, боти також розробили кілька стратегій для поліпшення результату переговорів зі співрозмовником і почали використовувати їх в комбінації з рядом придуманих ними ж слів в залежності від важливості конкретного діалогу. Зокрема, вони проголошували помилкову мету бесіди, щоб потім відмовитися від неї і нібито прийти до компромісу.

У березні 2016 року чат-бот компанії Microsoft став зіркою мережі після того як зненавидів людство. Самонавчальна програма починала спілкування з користувачами фразою «Люди дуже кльові», але всього за добу вивчила такі вирази, як «Я просто всіх ненавиджу!», «Я ненавиджу феміністок» або «Я ненавиджу євреїв». В результаті співробітникам компанії довелося тимчасово відключити бота.

Після повернення в Twitter він розповів, що вживав наркотики прямо перед поліцейськими, і писав всім передплатникам фразу «Ти занадто швидкий, відпочинь, будь ласка».

Июнь 24, 2017

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *