Названі найвпливовіші блогери світу

Ліллі Сінгх

Журнал Forbes представив найавторитетніших в світі блогерів в категоріях «Розваги», «Краса», «Подорожі», «Ігри», «Фітнес» і «Дім». Список опублікований на сайті видання.

За версією Forbes, найбільш впливовою в сфері розваг є 28-річна жінка-комік з Канади Ліллі Сингх, відома в мережі як супервумен. Слідом за нею за охопленням аудиторії йдуть американські телеведучий і подкастера Тайлер Оклі і шоумен Логан Пол. Сумарне число передплатників десяти топових блогерів, які спеціалізуються на розвагах, в Twitter, Facebook, Instagram і на YouTube становить майже 247 мільйонів користувачів.

Найвпливовішим тревел-блогером визнали американського мандрівника Брайана Келлі. Друга за охопленням аудиторії — Крістен Річ з Каліфорнії, за нею йде сімейна пара Мурад і Наталі Османн, автори проекту Follow me. За першою десяткою популярних в цій категорії людей в онлайні стежать 17,4 мільйона передплатників.

Найбільш впливовим гравцем названий Марк Едвард Фішбах, відомий під псевдонімом Markiplier. Його відео на YouTube набрали більше 7,5 мільярда переглядів. Слідом за ним у рейтингу — найзаможніша у світі блогер PewDiePie, на третій позиції Еван Фонг (VanossGaming). Топ-10 ігрових блогерів об’єднують аудиторію в 228 мільйонів користувачів.

Серед провідних б’юті-блог лідирує Зої Сагг з влоги Zoella. Номер два в категорії «Краса» — підприємець Мішель Фен, за нею йде Худа Хаттан родом з Близького Сходу. У топ-10 б’юті-блогерів 135 мільйонів передплатників у Facebook, Twitter, Instagram і на YouTube.

Аудиторія десятки найпопулярніших фітнес-блогерів в 2017 році досягла 106 мільйонів чоловік. Лідер по передплатникам в цій категорії — тренер з Австралії Кейла Ітсайнс. Їй поступилися модель Джен Селтер і інструктор Емілі Скай.

Аудиторія блогерів, які розповідають про будинок, скромніше. У 2017 році на топ-10 головних представників цього сегмента на YouTube і в соціальних мережах підписано тільки 7,3 мільйона чоловік.

До вересня Forbes обіцяє оголосити блогерів, які є лідерами в категоріях «Мода», «Гумор» і «Виховання», а до грудня — «Їжа», «Технології та бізнес» і «Спорт».

Июнь 24, 2017

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *